Плоти (15.05.2018, з А.Н.Нейоловим)

Від Ярослава Величко

Заняття почалося з вправи на розкутість. Кожен бажаючий міг вийти й на загал розказати історію з життя за яку йому було соромно. Бажаючих виявилось не так вже й багато( це означає, що потрібно працювати над зажимами). Головною проблемою тих, хто ризикнув був темпоритм. Більшість оповідачів не варіювали гучність голосу й жестикулювали або занадто активно, або замало.

Далі було зіграно кілька плотів під наглядом Нейолова, він вказував на такі помилки: 

-навішування ярликів(зараз зарано)

-люди на плоту не цікавляться один одним

-всі працююють в одному темпоритмі

Він виділяв ще багато помилок( велика кількість з них були типовими). Але найбільше мені запам’ятався один його коментар. Коли ви виходите на пліт у вас НЕМАЄ ПРАВА БУТИ НЕГОТОВИМ, вся увага має бути зосереджена на грі, виправдання “Я не очікував цього питання” не підходить.

Але основну частину заняття ми провели, практикуючись в групах по 4.  Перший пліт грали по 10 хвилин, далі час на кожен пліт зменшувався. Перевагою таких вправ є те, що:

– в тебе є можливість спробувати себе на різних позиціях

– можливість зіграти з максимально великою кількістю людей

– можливість почути більше критики

Й ні, під кінець заняття кількість помилок не зменшувалась, вони просто змінювалися. Тільки виправив старі помилки, а вже з’являються нові.

Завершилось заняття ще одним корисним коментарем від Нейолова: коли ви малюєте історію, краще це робити в теперішньому часі й малювати картинку за допомогою людей, що знаходяться на плоту. Але головне – це тримати хвіст трубою й пам’ятати: если сил ты не жалел, при отсеве нет проблем:)