Плоти з А.Н.Нейоловим(26.04.2018)

Від Ярослава Величко

Плоти з А.Н.Нєйоловим були досить типовими( якщо не враховувати заборони говорити про секс  , яка не так вже й заважала), помилки з них вже не раз описувалися в попередніх постах, тому я вирішила написати рефлексію на сьогоднішнє заняття й загалом на Чорний квадрат. Персонально для мене, Чорний квадрат – це не зовсім не театральна студія, це скоріше можливість покопатися в собі, зняти зажими, стати цікавим. В Чорному квадраті вчать простим догматам життя(енергопотенціал, напівтони між чоловіком і жінкою, темпоритм). Вчать жити тут і зараз, якщо вся твоя увага в цю секунду не зосереджена на плоті, то нічого хорошого з того не вийде. Іноді важко витягти себе з своїх думок, тут навчаєшся робити це на автоматі. В житті починаєш собі казати: “НЕ думай так довго!Дій!” Після занять якось простіше відносишся до проблем, чужих оцінок, починаєш шукати ціль в бутті(бо за Нєйоловим: Життя без мети гниє ).В епоху переписки смайли починають замінювати емоції, тому в повсякденності ми стали менше емоціонувати(коли ставиш Ð­Ð¼Ð¾Ð´Ð·Ð¸ 😹 Apple и iOS не завжди навіть поміхаєшся).Тут ми вчимось показувати емоції, а головне контролювати їх. Контролюєш емоції – контролюєш все навколо. А.Н.Нейолов звертає увагу на енергію, люди, які качають енергію привабливі не тільки на плотах, але й у житті. Важливими є наративні прийоми: зміна темпоритму, управління хрусталиком ока, вже не соромно вийти на люди і розказати банальну  історію небанально. Почала розуміти, що цікавитися і бути цікавим важливо як на плотах, так і в житті. Ти можеш виконувати всі правила плоту, або бути чесним, добрим, милим в повсякденності, якщо ти при цьому не цікавий, то всім …. на тебе й від розмови отримує більше задоволення той, що говорить  більше, якщо я хочу, щоб до мене тягнулися, то відповідно треба не тільки говорити, але й питати. Однак в будь-якому разі на кожному занятті дізнаєшся щось нове. Ось список:

парадокс – породжує цікавість( починай грати одразу(навіть якщо не ти задаєш питання), якщо твої рухи не співпадають з тим, що говорить партнер, тим краще, головне потім це виправдати)

мат на плоту( мат не має бути виразником агресії, його можна використовувати з пафосом, або з іронією, якщо не вмієте материтися доречно і красиво, краще не робіть цього)

“а поговорить” на плоту – це не ціль, це спосіб з допомогою якого ви маєте досягти цілі

лядачу цікавий тільки він сам( він приходить в театр, що побачити самого себе, ви як актори йому не цікаві)

яскравість + чесність(дуже важливо вміти їх гармонічно поєднувати на сцені)

Звичайно студія дає багато, але Чорний квадрат – не секта, там є й мінуси(про які ми завбачливо не згадуватимо у цьому пості). Однак я кожен раз виношу щось для себе, а що Тобі дав Чорний квадрат?