Енергія страху з Ю.Кляцкіним(29.04.18)

Від Діана Кузьміна

«Страх — это огонь. Если им управлять — он греет, если ему поддаваться — он сожжет, но если его совсем нет — можно замерзнуть.»

*Тиша в залі. Кожен пише потік свідомості про свої найгірші страхи. Хто ми перед ними? Невже ми нічого не здатні зробити?
Я відчувала себе такою слабкою, коли згадувала все, що мене лякає. Плачу і відчуваю яка я слабка..Відчуваю цей СТРАХ.
Страх живе лише в наших думках про майбутнє. Хоча я чула цю фразу від Юри багато разів, та все одно якось не могла відчути це на собі, і якось керувати цим. Але 29.04.18 моє життя змінилося.
*Надягаємо пов’язки для сна. Вмикається музика. І ми танцюємо, як востаннє.. Ми рухаємось кожним пальцем, носом, волоссям.. Віддаючись повністю. Вмикаючи «ярость».😤
Так йде перша пісня, потім друга, третя…І ми всі справді віддаємось на повну!Ми випадково б’ємо сусідів поруч, ми не знаємо, де ми знаходимось..і ось на пісні третій-четвертій я почала відчувати, що здаюсь. Так само, як завжди. Мої думки повернулись до всіх моментів у житті, де я зупиняюсь на півшляху. У стосунках, справах, улюблених речах…Я навіть не могла ні з ким дружити через це, бо просто не вміла йти до кінця. Мене заполонив жахливий СТРАХ знову зупинитись. Паморочиться так, що втрачаю свідомість, серце б’ється шалено…І тут Юра кричить нам :«У вас є енергія! Ви навіть не на половині свого шляху. Якщо ви відчуваєте внутрішню боротьбу, то припиніть її..Просто скажіть собі : ДА!»
І на ногах, які ледве стоять та підкошуються, я стрибала ще вище, кричавши : «Да».Я плакала але так було добре від цього «да»..Просто «ДА»!🙌
Зрозуміла, що кожного разу, коли ти на межі, коли ти боїшся, або коли ти здаєшся..ти маєш сказати собі- так. Не боротись, бо боротьба займає дуже багато енергії. А просто сказати собі це…
5,6,7, не знаю скільки було пісень..багато…ми починали співати, кричати!І відкрилось друге дихання!Думок немає, тіло відверте, ми відверті!
В нас є більше енергії, ніж нам здається!!!😱Її тонна! Чому діти можуть скакати весь день і не паритись?Вони не думають про це. Наше тіло з часом затискається, ми боїмось всього, ми соромимось, ми вбиваємо в собі цю енергію. Ми стаємо, як люди у футлярі, які не можуть пробігти 5 хвилин..Беріть приклад з дітей!Вони вільні!
Йшли пісні, а ми не зупинялись…
50 хвилин!Я в шоці! Ми протанцювали безупинно. 50!Але Юра сказав, що ми б могли ще так танцювати кілька годин. І це правда. В нас є більше енергії, ніж нам здається. Не відмовляйте собі в ній. Не закривайтесь.

*Була цікава вправа також у пов’язках.
Спочатку ми відчували злість і мали максимально проявити її з мінімальним звуком.
Потім ми відчували страх.Це було дивно. Якщо ми можемо відчути його за власним бажанням, то чому б нам не контролювати його тоді?
А потім сум…Коли ми ділились в колі своїми переживаннями на занятті, всі казали, що дуже легко відчули сум і це для них було дуже знайомо. Чому люди так часто сумують?😑

Страх…
*СТРАХ буває трьох видів:
1)Страх смерті. Наше его дуже боїться смерті, бо смерть руйнує його. Але ми з вами завжди вмираємо, навіть зараз..Чому б просто не прийняти це і не зустріти смерть із посмішкою?
2)Страх втратити контроль над ситуацією. Уявіть собі, що ви паралізовані. Або загадайте, як навколо вас відбувались різні речі, а ви нічого не змогли вдіяти.Страшно? ;)😠
Людям притаманно хотіти контролювати все.
2)Страх зійти з розуму.Признайтесь, всі про це думають.

Розділившись на сім’ї😀,  ми почали виконувати вправи для того, щоб відчути кожен з цих страхів.
1.Лягає одна людина з пов’язкою на очах. І всі люди в команді її тримають, щоб вона не могла вирватись. По команді капітана людина починає вириватись. Таким чином вона ВТРАЧАЄ КОНТРОЛЬ над ситуацією. З нею граються, щоб іноді вона вже майже вирвалась, але їй не вдалось це зробити. Задача капітана вчасно подати команду, щоб її відпустили, бо перетримавши, людський мозок дасть команду здаватися. І коли людина виривається, вона має випустити всю свою енергію, кричавши, стрибавши, як завгодно проявити її.
/ЕНЕРГІЮ ПОТРІБНО ВИПУСКАТИ НА ВОЛЮ!
2. Одна людина, знову ж таки у пов’язці падає спиною назад, і там її ловлять люди. Але скільки вона не знає. Головне рівно, і ніяк не підстраховувати себе. Руки на плечах.
Це було дуже страшно, бо в більшості страх довіри людям. Але в нас вийшло.
3. Лягає людина, і її починають смішити. Будь-якими способами. Основна задача людини: не сміявшись, наповнитись позитивом. Не боротися і просто бути колодою, яка нічого не відчуває, а навпаки наповнюватись цим відчуттям радості і тримати його всередині, і коли вже немає сил тримати..відпустити…і просто сміятись…)

Потім без пов’язок ми стали божевільними. Хтось кричав, сміявся, роздягався, облизував руки і все під мою улюблену пісню The Pretty Reckless «you make me wanna die»!Це було реально божевільно!І це після всіх танців, вправ і т.д. В нас енергії було ще більше, ніж на початку!Ми так себе відпустили!
І сівши в коло з нашою сім’єю,взявшись за руки ми почали ділитись своїми переживаннями, враженнями. Майже кожен говорив про страх бути собою, про страх довіри, про те, що було важко. Але щось змінилося в цей день. Люди зрозуміли щось важливе для себе.
Енергія страху…Ви ніколи не помічали, що коли ви знаходитесь в критичних ситуаціях і вам СТРАШНО, ви більш сміливі і ви готові на багато що?Це все енернія страху. Він пробуджує в нас ЛЮТЬ, яка здатна на все!
Єдине, що заважає нам стати АКТОРАМИ-це страх. Єдине, що заважає нам бути коханими-це страх. Єдине, що заважає нам робити те, що ми хочемо-це страх.
«Страхи – оковы разума. Оставайтесь свободным.»
Відпустіть себе. Страх-це нормально. Просто скажіть собі «Так», коли ви на межі.
Це заняття дало мені відповідь на важливе питання :«Як перестати здаватися?»
І я дуже вдячна Юрі❤, співстудійцям,❤ з якими ми випустили стільки енергії, якої мабуть за все життя не випускали..
Енергію потрібно випускати…🌞
Так, I Love Rock ‘n’ Roll!!!🙌🎉🎸🔥💥