хотіти чогось від партнера по плоту

Від Анна Слёз

Чого можна хотіти від незнайомої людини в умовах обмеженості часу і простору?

Вчора перед плотами я задала це питання Кулєпіну, на що він відповів: “Як ти можеш грати сьогодні плоти на глядача, якщо не знаєш відповіді на це питання?” Прийшов час розставити крапки над “і”. Хоча би для самої себе.

1) Отримати пораду, при умові, що вона для тебе дуууже важлива:

– чи варто кидати стабільну високооплачуєму роботу, яку ти не любиш, заради невідомого творчого майбутнього? (мене це питання реально гребе)

– чи потрібно освідчуватись другу у своїх любовних почуттях, якщо у нього вже є міцні класні стосунки?

– худнути заради “другої половинки”? чи він повинен приймати тебе такою, як ти є?

– Анатолій Миколайович навів чудовий приклад чого він (дорослий і мудрий чоловік) може хотіти від Жипецького (людини з порівняно маленьким життєвим досвідом): як не потрібно виховувати сина? З точки зору самого сина.

2) Секс. Ну куди ж без цього.

– зайнятись любов’ю прямо на плоту. Як варіант у фіналі поставити ефектну точку згвавтуванням.

– дізнатись у партнера як “правильно” знайомитись / цілувати / розставатись. Але це повинно бути у прив’язці до якоїсь історії. Наприклад, мені важливо дізнатись як правильно знайомитись , бо коли я 2 тижні назад підійшла на зупинці до симпатичного чоловіка, він назвав мене хамкою. Типу: що я зробила не так? Можна задіяти прийом “гра в грі”.

3) Фінансові цілі. На круїзному лайнері, окрім пасажирів, пливуть працівники кухні, механічного цеху і т.д. У партнера можна позичати гроші, просити, що на суші він влаштував тебе на роботу, пропонувати свої послуги за певну оплату.

4) Самовизначення.

– прожила я до 22 років, так і не відповівши на питання “Чи красива я?” Нехай партнери по плоту допоможуть розібратись в собі.

– наприклад, у мене погані стосунки з мамою (це не так). Я просто фізично не можу попросити у неї вибачення. Якщо на плоту пливе жінка 40-50 років, можна на ній потренуватись відверто розмовляти з рідною людиною.

5) Інші: зроби мені масаж спини; заспівай пісню Beatles; заткнись, бо мені бісить, коли жінки довго тріпаються; вдар мене; подаруй мені свою футболку. На перший погляд трохи дурнуваті цілі, але якщо активно їх добиватись…

Я написала цей пост з надією на його критику, тому що я сотні разів чула, що від партнера на плоту потрібно чогось хотіти, а чого хотіти – до цих пір не розумію. Help.