1 курс – Пластилін

Перш ніж ліпити глечика треба добряче розім’яти глину. Перший курс присвячений підготовці інструментів актора. Ви будете вдосконалювати можливості свого  тіла, голосу, усвідомите значення внутрішньої мови. Розширите емоційний діапазон, попрацюєте над над щирістю і вірою.  Що таке акторська увага? Наскільки важлива розвинена уява? Вам доведеться розпрощатися з зажимами і блоками. Або з навчанням. 

Теоретичні знання, які ви засвоєте на курсі, відображають сучасні тенденції театральної акторської школи. Вони дозволять вам в подальшому розмовляти на одній мові з режисерами і колегами. Слова «мізансцена», «темпоритм», «четверта стіна» і багато інших перестануть бути для вас новими. Хороший актор — завжди особистість. Ви отримаєте списки професійної і художньої літератури, перелік фільмів для перегляду. Все це — для виховання в собі певного смаку до профессії, для особистого зросту.   

Слово актор походить від «act» — дія. Головне для акторського росту – практичні навчання. Ви можете прочитати багато книжок про те як водити авто але навчитеся їздити по справжньому тільки безпосередньо за кермом. Щотижневі тренінги і практики — все направлено на те, що б ви навчилися максимально яскраво проявляти себе, були пластичні і розкуті, сміливі і щирі. Основи імпровізації в лекціях, ігрові заняття з базового імпровізаційного формату «Слово за слово» доповнять базові навички першого курсу навчання. Оригінальні домашні заняття добавлять драйву і внесуть цікавинку в ваше позастудійне життя.

Мета першого курсу — навчитися володіти акторськими інструментами. Прокачати увагу, віру і уяву. 

Розклад занять: http://artact.com.ua/schedules