3 курс — Ігровий інстинкт

«Актор повинен навчитися важке зробити звичним, звичне — легким, а легке — прекрасним» — К.С. Станіславський. 

             На третьому курсі формується ваш власний акторський почерк. Це час коли ви вже знаєте свої сильні і слабкі сторони. Саме на третьому курсі ви в повній мірі навчитеся використовувати свою унікальність — вона стане вашою візитівкію. 

Крім продовження і вдосконалення навичок гри імпровізації на вас чекає робота з готовою драматургією. Ті, хто заслужено перейдуть на третій курс, отримають алгоритм для створення персонажу. Що таке персонаж? Образ? Які ваші амплуа? Як працювати з текстом? Як розшифровувати його? Цей досвід прийде через постановку етюдів на уривки п’єс на ваш вибір з затвердженням у куратора курсу. В роботі над етюдами більш детально і прискипливо будете працювати над темпоритмом, підтекстом, внутрішнім монологом, мізанценою, атмосферою. Отримаєте багато простих і ефективних практичних навичок, прийде глибоке розуміння багатьох елементив акторської гри, які ви вивчали на попередніх курсах.  

Важливим елементом для розуміння природи створення типажу  буде імпровізаційна театралізована гра «Мафія». Ви будете вивчати і грати цей формат на глядача разом з проектом «Плоти».             

            В фіналі вас чекає екзаменаційний показ етюдів по готовій драматургії і перехід щасливчиків на четвертий — постановочний курс.

Розклад занять: http://artact.com.ua/schedules