2 курс — Вішалка

«Найбільше в театрі я не люблю театр» — ці слова Станіславського будуть квінтесенцією всього що відбувається на другому курсі. Другий курс — про чесність. Про віру. Мета — навчитися грати жити себе (або трохи не себе) в запропонованих обставинах, бути органічним і чесним.  Ви будете розвивати здобуті  на першому курсу навички, граючи імпровізаційні формати «Плоти» і «Слово за слово». Напишите і зіграєте свій перший етюд. Хвилювання перед першими виступами на глядача в форматі Плоти — це теж про другий курс. Монологи авторські, з кіно, від імені предмету — цей блок дасть перший досвід роботи з текстом, розуміння природи акторської гри — коли треба повторити одне і те ж багато разів і при цьому не втратити виразність, віру і органіку. 

Тренінги будуть більш інтенсивними, багато чого доведеться робити долаючи себе.  Вони будуть чередуватися з практичними ігровими заняттями — всі здобуті знання будете пропускати через сцену. Цей досвід — гри на глядача — буде одним з ваших основних джерел зросту. 

Контакт з партнером стане для вас таким же необхідним як повітря для життя. Ціль перестане бути просто рядком в блокноті. Навик змінюватися — частиною вашої сутності.

Фінал курсу — місяць інтенсивної роботи над етюдами від ідеї до реалізації (Вішалка) і екзаменаційний показ на глядача авторських етюдів на малій учбовій сцені. 

Розклад занять: http://artact.com.ua/schedules