Індивідуальний тренінг

Від Миша Костров

Індивідуальний тренінг, безумовно, є найефективнішим видом навчання.

В ситуації, коли Вам необхідно навчитись вирішувати конкретну задачу, отримати або вдосконалити певний навик, наші тренери розробляють для Вас індивідуальну програму, що враховує Ваші побажання та особливості Вашої ситуації.

На індивідуальному тренінгу тренер займається один на один з Вами і вся його увага й сили сфокусовані тільки на вирішенні Ваших задач. Ви отримуєте щохвилинний зворотній зв’язок від тренера і, протягом всього заняття, покращуєте свої навички та вдосконалюєте вміння.

На сьогоднішній день, ми навчаємо індивідуально за наступники напрямками:

  1. Виступ, презентація та інтерв’ю.
  2. Дикція і мова.
  3. Мистецтво імпровізації у повсякденному житті, психодрама.
  4. Акторська майстерність для театру.
  5. Акторська майстерність та імпровізація для життя.
  6. Акторська майстерність для кіно (On Camera Training).
  7. Підготовка актора/акторки до ролі.
  8. Акторські та режисерські тренінги для професійних тренерів.
  9. Арт-терапія та психокорекція.

Індивідуальний тренінг починається з попередньої зустрічі з тренером, під час якої ви знайомитесь та оговорюєте попередній план навчання.

Протягом кількох днів тренер створює для Вас програму навчання з індивідуальним графіком, після чого Ви приступаєте до занять.

Ми гарантуємо повну конфіденційність індивідуального навчання.

Отримати більш детальну інформацію щодо індивідуального навчання Ви можете за телефоном (050) 462-99-20 або відправивши письмовий запит на training@artact.com.ua.

Ми щиро віримо, що тренінги та методики Тренінгового центру “Чорний квадрат” дадуть Вам можливість стати вільнішими, щасливішими, успішнішими, ефективнішими та артистичнішими.