Євген Колораш

Актор театру “Чорний квадрат”, викладач акторської майстерності та театральної імпровізації.

Народився 1980 року в Києві. Закінчив середню школу, потім інститут, по тому пішов працювати юристом до Антимонопольного комітету України.

2005 року на спір вступив до студії театру “Чорний квадрат”, закінчив, здалось мало, поступив та закінчив ще раз. Осягнення акторської майстерності, в особливості театральної імпровізації, здалось йому найскладнішим, а від того – найцікавішим заняттям у житті.

Після навчання залишився у театрі в якості актора (спектаклі “Краща половинка мене”, “Зірка над Мадридом”, “Чорнозем зі смаком манго”, “Кафе розбитих сердець”, “Світло в кінці ліжка”, “Приречені до щастя”). Також грає у шоу комедійної імпровізації “Імпровізація для дорослих”. Знімається у кіно, теле- і рекламних проектах.

З 2017 року веде заняття та майстер-класи з майстерності актора і театральної імпровізації, тренує акторів різноманітних імпровізаційних проектів. З весни 2019 викладає на курсі М.Кострова.

У викладацький діяльності робить упор на особистісний підхід і детальне роз’яснення акторської техніки, основане на власному досвіді, методиках школи-студії “Чорний квадрат”, працях К.Станіславського та М.Чехова.

Хобі: пише вірші, пісні,займається карате, грає у футбол.